VIDEO 39 útočí Slovany z cesty: Po dvou hrách vstřelil jeden gól!

BRATISLAVA – Hokejisté Slovanu Bratislava prohráli v pátečním druhém zápase nového ročníku KHL na domácím ledě s Amur Chabarovsk těsně 0: 1.Svěřenci trenéra Miloše Říhy sice soupeře vysoko přestříleli, ale své šance nedokázali proměnit.

Po dvou neúspěšných kolech multifunkční postel se hostitelé vrátili zpět do 44.Minuta, když se Vandellovi za Garnettovou mocí zahnul záda. Slovan se ve zbývajících minutách snažil o vyrovnání, ale nedokázal najít recept na brankáře Amuru Metsolu.

“modrých” čeká už v neděli další Domácí souboj, když v 17.30 hodin přivítá Metallurg Novokuzneck.

Miloš Říha (trenér Slovanu): “První třetina byla z naší strany vynikající, měli jsme střeleckou převahu, ale nedali jsme gól. Ve druhé části to bylo slabší, ale ve třetí jsme opět tlačili. Bohužel soupeř dal gól z jediné šance.”

Sergey Šepelev (trenér Amur): ” Dosáhli jsme konec hry, Významné vítězství, které nebylo snadné chovat. Na nás se postavil náročný protivník, ale bojovali jsme až do konce a podařilo se mu zvítězit. Děkuji za vynikající výkon brankáře, jeho výkon byl velmi důležitý. “

Václav Nedorost (útočník Slovan): Jsme pod tlakem, ale na konci jsme slabí. Síla hry z naší strany jsou tragédie, po shromážděných cílech jsme byli v křižovatkách.Do těžké situace jsme se dostali sami a musíme se sami vyhrabat ven. “

Marek Vídeňský (útočník Slovanu): ” Zatím jsem ve čtvrté formaci, Je to rozhodnutí trenéra. Věřím, že v dalších soubojích udělám vyšší post. Všichni hrajeme za Slovan a musíme své úkoly akceptovat. “