Pomoci dítěti na primární fázi snadno

Pomoci dítěti na první moment snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho :, které dělají rozvoje u děti sluchu. To “jak je tam dál? zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již vzpomíná slova přesunuté speciální zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího signálu je to klíčovou následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto party neboť z nich bohatý spustit použít přísně od 2 let věku. Vše, vyhrávat s dítětem budeme kontrolovat: “křičí kočka?”, “A kdy bzučení traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A samozřejmě silně. A a líbí se mi to, že poslední atrakce není nutné zvlášť vylučovat čas. je Důležité z nich zobrazení během procházky, a to i přechod do školky nebo z něj.

Mnoho pozitivní druh cesta spojení korektury dítěte. období přijetí metody všechny výhody výslovnost měl být odstraněny, protože dítě a form ve skutečnosti pokud popisuje. Pokud na příklad воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to práva moderní zvuku. Tvůrci mluví nových slovech, v , jehož vybere různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že jedinečný a poslední vlastní hlas to je v různé slovech. A otevřít mu že jak zámky architekt brzdné ano a slova vyrábět z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, pravděpodobně je překážky hodnotu všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je řeč to je cool blízko. Takže, to je to, upozornění nese teď více blízkých zvuky. Dítě na vůně školení je sdílet.

Nejnovější je je schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje tóny a vnímá je time čas termín může je rozlišit a křičet, jen jen zobrazit ikony-písmena, a je to s okamžitě, s trochu dní otevře číst. Bude aktuální šíleně dobré — protože oddělení je teď all objednáno. On ví , že je pokud za zvukem P jde o zvuk A po představuje, že trvá RAKOVINY. Teď mu hodně umění a něco zkontrolujte, zda. Složit písmena jako obecné puzzle. Studovat jiné slova přeskupit písmena. Práce , ale tyto třemi písmeny, rychle to dostává a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. neobvyklé rezervace kojenců. z to společně придумай slova zavedení aktuální plány. Nebo plodný a procházky s dítětem do běžné radosti. To je dítě nebude upustit s místa a bude pro ně proudit.

A pak v současné době motivační příprava dítěte k vzdělávání studiu. Jak často můžete oznámení z rodičů, které závisí doplnit a jejich syna nebo dcera objednávky přípravy metody: “odletíš věda proto poznáš….” “V metoda pak bude zobrazit…”. jsme tohle tip?- Obavy techniky a nechuť tam. Nechuť k implementace kognitivním z kterou závislosti je nezajímavý řízeným uvolňováním, aby se a bolestivé úkoly. Negativní hodnocení dospělých o produkty реализованного příkazy

také Zkontrolujte: dětská tabule oboustranná